טיפים להכנסות דרך האינטנרט
הירשם עכשיו לניוזלטר בחינם
לקבלת עדכונים וטיפים בנושא
לעשות כסף באינטרנט.
שם :
איימיל :


מסכים לקבלת דיוור ולתנאי השימוש


מדריך הכנסות באינטרנטשלב ראשון     שלב שני     שלב שלישי     שלב רביעי     שלב חמישי     שלב שישי    

שלב שביעי     שלב הבונוס     עשרת הדרכים להכנסות דרך האינטרנט    

תנאי שימוש באתר - moneyguide.co.il

מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות איתכן הסליחה...

1. אנחנו מודים לך (להלן - "הגולש ,משתמש באתר ושירותיו") על בחירתך להיכנס לאתר moneyguide.co.il בכפוף לתנאי שימוש הנזכרים למטה תוכל לגלוש בכל דפי האתר וכן להשתמש בכל השירותים שאתר moneyguide.co.il מציע עבור מבקריו.


1.1. לפני שימוש באתר moneyguide.co.il אנא קרא תנאים אלו בעיון בכדי למנוע אי הבנות, - כל כניסה לאתר ו\או שימוש באתר ושירותיהם משמעתם שאתה מקבל עליך את התנאים הנ"ל והינך מאשר הסכמתך לתנאים ומצהיר כי קראתם והבנת את תוכנם. - השימוש באתר אינו מורשה למי שלא מכבד ומאשר תנאים אלו.


1.2. האתר moneyguide.co.il שומר לעצמו את הזכות לעדכן את תנאי השימוש מעת לעת לפי שיקול דעתו וללא צורך במסירת הודעה ותנאים אלו יכנסו לתוקפם מרגע פירסומם בתנאי השימוש. (האתר ישתדל ככל האפשר לעדכן אותך בשנויים)


1.3. גולש\מבקר\משתמש באתר אשר נרשם או שולח מייל דרך הטופס מסכים בזאת לקבל עידכונים\מידע\פירסומות בדואר אלקטורני או אחר כגון טלפון\דיוור ישיר\ודומה...מבעלי האתר או מצד שלישי אליו הועברו פרטיך (להלן - הגולש). לצורך קבלת שירות\עידכונים\המלצות\פירסומות וכדומה...


2. מנהלי האתר moneyguide.co.il מאשרת לכם לצפות בתוכן האתר והחומר הקיים בו כמוכן יש לכם את האישור להשתמש במידע לשימושכם האישי ולרווחתם האישית


2.1. אינך רשאי להעתיק לשנות לשכפל את החומרים והמידע באתר בצורה כלשהי החומרים והמידע באתר מוגנים בפני זכויות יוצרים . לכל שאלה ובקשה אתה מוזמן לפנות לבעלי האתר לקבלת שירות


2.2. האתר moneyguide.co.il אינו אחראי לשלמות ו\או שגיאות בחומרים ולא לוקח באחריות כלשהי לחומרים ו\או לנכונותם , בעל האתר רשאי לערוך שינויים בחומרים ו\או בחלקם בכל עת וללא הודעה , אתה המשתמש תשא בכל האחריות לשימוש בחומרים ולתוצאותיהם.


2.3. בשום מקרה לא יחול על האתר moneyguide.co.il או על צד שלישי אחר כלשהו הנזכר באתר אחראיות בגין נזקים כלשהם לרבות אך לא רק , ישירים, עקפים,תוצאותיים,כספיים,אובדן מידע,או נזק אחר כלשהו השימוש הוא על אחראיותך בלבד.


2.4. החומרים באתר הם כללים , לצורך החלטות כלשהן לרבות בנושאים רפואים , כספים , איישים ומקצועים יש להסתמך על חוות דעת מקצועית. המידע באתר הוא כללי והשימוש במידע על אחריותך המלאה בלבד. אין בעלי האתר אחראים לנזקים מכול סוג שהוא.


2.5. קישורים לאתרי אינטרנט או אחר של צד שלישי הנמצאים באתר moneyguide.co.il ולפעמים בתוך טקסט הם קישורים לצד שלישי ולאתר אחר במקרה ואתה משתמש בקישורים האלו (גם קישורים בתוך טקסט אך לא תמיד). אתה יוצא מאתר moneyguide.co.il לאתר צד שלישי. לבעלי האתר moneyguide.co.il אין שום שליטה על אתרי צד שלישי ואין בעל האתר moneyguide.co.il אחראי לאתרים אלו ולתוכנם ההחלטה לצאת לאתר צד שלישי אחר כלשהו הוא על אחריותך בלבד. ומומלץ לקרוא באתר צד שלישי את תנאי השימוש ולפעול לפיהם.


3.לצורך קבלת שרות מהאתר נדרש על המשתמש למסור באתר מידע כמו : שם , איימיל , קורות חיים טלפון וכדומה . מטרת קבלת המידע הינה בכדי לאפשר ל moneyguide.co.il לבצע ו\או להציע את שירותיה ומוצריה וכן גם בשביל שיפור השירות. 3.1. בעלי האתר moneyguide.co.il שומר לעצמו את הזכות להעביר את פרטיך והמידע שלך לצדדים שלישים על פי שיקול דעתה לתועלת האתר ו\או לתעולת המשתמש


- בעל האתר moneyguide.co.il יהיה רשאי לעשות במידע ובפרטיך (להלן "פרטי הגולש,משתמש") שימוש כדקלמן:


3.2. שימוש לצרכיה המנהליים , העסקיים , והמסחרים של moneyguid.co.il 3.3. יצירת קשר עם מוסר הפרטים(להלן:הגולש ,המשתמש),דיוור ישיר, מבצעי שיווק ופירסום הצעות עבודה,לימודים,באמצעות טלפון ,דואר אלקטרוני רשימות תפוצה וכדומה. 3.4. הבאת מידע המשתמש לרשות צדדים שלישים לצורך שימוש של הצד השלישי להציע לכם את שירותיו,מוצריו,משרות וכדומה


3.4. הבאת פרטיך לצדדים שלישים לצורכי רווח ולצרכים מסחרים ו\או בלתי מסחרים לבעלי האתר moneyguide.co.il


4. משתמש שלא מעונין להיכלל ברשימות הדיוור או להימחק מרשימות הדיוור חייב לשלוח הודעה על כך בדואר אלקטרוני 30 יום לפני רצונו להפסיק לקבל את השירות אי שליחת הודעה נחשבת כהסכמתך לכל תנאי השימוש. 5. בעלי האתר moneyguide.co.il יעשה ככל שבאפשרותו להביא לך מידע מועיל ושירות טוב ביותר כדי לעזור לך להשיג את מבוקשך .


לחץ כאן למעבר לטופס

יצירת קשר ורשימת התפוצה

moneyguide.co.il
כסף באינטרנט   מדריך הכנסות באינטרנט    לעשות כסף באינטרנט   הכנסות דרך האינטרנט   כסף און ליין   איך לעשות כסף  

תוכניות שותפים   כסף מאדסנס   עבודה מהבית   כסף מפרסומות   הכנסות באינטרנט  

© כל הזכויות שמורות
www.moneyguide.co.il

אתר זה נבנה ותוכנן להכנסות באינטרנט על ידי

» www.getAsite.co.il «