כתיבת מאמרים

טיפים לעשות כסף באינטרנט


הירשם עכשיו לניוזלטר בחינם
לקבלת עדכונים וטיפים בנושא
לעשות כסף באינטרנט.
שם :
איימיל :


מסכים לקבלת דיוור ולתנאי השימוש


מדריך כסף באינטרנט

לעשות כסף באינטרנט     בניית אתרי אינטרנט     ניהול תוכן     כתיבת תוכן לאתר    

כתיבת מאמרים     גוגל אדסנס טיפים     להרוויח מפרסומות     קידום אתרי אינטרנט    

עשרת הדרכים להכנסות דרך האינטרנט    הדרך הפשוטה - עקוב אחר השלבים הבאים:

שלב ראשון     שלב שני     שלב שלישי     שלב רביעי     שלב חמישי     שלב שישי    

שלב שביעי     שלב הבונוס     עשרת הדרכים להכנסות דרך האינטרנט    

כתיבת מאמרים - בחירת השם לאתר ... טיפים... וסיכום...


- בשלב זה נעסוק במספר נושאים חשובים שהם:


נסכם את הדברים שנלמדו...
ניתן טיפים נוספים בכתיבת מאמרים ותכנים ומאמרים לאתר...
ניתן כמה דוגמאות להמחיש את הדברים שנלמדו כך שיהיה גם קל להכי חדשים בתחום...
הראשון הוא כמה שיותר תוכן לאתר לא לחסוך במילים...
תיבחר שם לאתר "העסק" שלך...
נסיים את בניית האתר...

 


 

סיכום הדברים שנלמדו :

עד עכשיו מה שלמדת בעצם זה ההבנה של על מה כולם מדברים : עסקים באינטרנט , איך עושים כסף באינטרנט , איך עובדים מהבית וכדומה. בהמשך תבצע שותפות עם גוגל. פתחת אתר משלך בחברת getAsite
אם עדין לא ביצעת זאת כנס עכשיו על ידי לחיצה כאן צור קשר עם בונה האתר והסבר לו שאתה מעוניין באתר לצורך הכנסות וסיומו כדי שגם אתה תוכל לעשות כסף און ליין!!!

טיפים בכתיבת תוכן ומאמרים לאתר:

 

כשאתה כותב תוכן או מאמר  או עוסק בתחום כתיבת מאמרים בנושא כלשהו עליך לכתוב אותו בצורה מסודרת ונוחה לקריאה , תוך כדי הרחבה והכנסה של מילות מפתח בתוכן האתר בצורה טבעית לחלוטין (דוגמאות בהמשך). מנועי החיפוש אינם מחפשים אתרים אלא את תוכנו של האתר , האינטרנט מורכב ממיליארדים של דפי תוכן... ההיתרון שלך שפה בארץ האינטרנט עדין לא מפותח כל כך ואין הרבה אתרים עם תוכן איכותי וכמות נאה של תוכן לכן ככל שנכתוב יותר תוכן ונרחיב את הנושא להרבה תתי נושאים וכן הלאה , אכן נדורג בהתחלה, אך זה דורש זמן וסבלנות .... * חשוב לחלק את נושא האתר לכמה שיותר תתי נושאים ולהרחיב על כל נושא בערך 300 עד 350 מילה , בצורה מסודרת ונוחה לקריאה!!! * כדי למצוא מידע בנושא שמעניין אותך פשוט תתחיל להפעיל ולעבוד עם הראש תוכל להיעזר בספרים , אינטרנט , חברים , מאמרים , או פשוט הקש בגוגל את הביטוי מאמרים בנושא מה שמענין אותך והתחל להכין קצת שיעורי בית. תוכל להיעזר בי כמובן על ידי שליחת מייל בכל שאלה שתרצה ואוכל לכוון אותך מהיכן להשיג את המידע בנושא שמעניין אותך. יש בידנו את הניסיון להביא מידע על כל נושא שבעולם.

 

 


דוגמאות לכתיבת תוכן מציאת מידע ושימוש במילות מפתח לקידום האתר:

 

*בוא וניקח דוגמא כזאת ונאמר שאתה בחרת בנושא ספורט ים וכבר בחרת חברה בתחום בניית אתרי אינטרנט כאן אנחנו מבינים שזהו נושא די כללי ורחב שבעזרת טיפה מחשבה נמצא לו כמות יפה של תתי נושאים כגון: קייט סרף , גלישת גלים , סקי , גלישת רוח , אופנועי ים אפילו אפשר לגלוש לנושא בעקיפין שהוא דייג , הפלגה והרשימה עוד ארוכה....
*את תתי נושאים אלו נכל לחלק לעוד תתי נושאים וכך להרחיב את האתר ולהפוך אותו להכי איכותי בנושא ותאמינו לנו גוגל יאהב אותכם!!! ניקח לדוגמא את התת נושא גלישת גלים ואותו נפרק לתוכן בנושא סוגי גלשנים, חופי גלישה מומלצים, חנויות גלישה מומלצים ועוד. בהמשך אני אפרט בדיוק למה אנחנו מפרקים את הנושא לחלקים כה רבים ואיך בקלות נגדיל את כמות השותפים שלנו ואת התחומים שאנחנו מתמחים בהם ואיך תגדיל את כמות ההכנסות שלך בצורה משמעותית (אנחנו מקווים מאוד שאתה מקשיב להצעתינו לקרוא בפעם הראשונה את כל המדריך ורק בפעם השניה לבצע כך המדריך יהיה אפקטיבי ביותר!!!!) אנחנו אומרים זאת מכיוון שהמדריך בנוי בצורה של חובה לקרוא הכל כדי להבין!!!

 

* דוגמא למציאת תוכן ומידע בצורה הפשוטה ביותר בנושא ספורט ים: היכנס בבקשה למנוע החיפוש של גוגל וקלד בשורת החיפוש : "מאמרים בנושא ספורט ים" או פשוט הקלד ספורט ים והתחל להחכים בנושא ולכתוב ככל העולה על דעתך וכן הלאה לתתי נושאים ועוד חשוב שתהיה מקורי ביותר!!! זה פשוט וקל!!!!
* איך תהיה מקורי ותכתוב תוכן יעיל בנושא תוך שימוש במילות מפתח? הנה לך דוגמא בנושא ספורט ים שיוכל לשמש כדף היכרות עם האתר:

 

"באתר זה מובא לך כל ההמלצות וכל הידע שתצטרך כדי להיכנס לענף ספורט הים , כמו כן בתחום ספורט הים תלמד לשמור על כושר גופני תוך כדי הנאה ותוכל בקלות למצוא לך תחביב חדש מכל התחומים שמובאים לך באתר ספורט ים .
תוך כדי הדרכה שנלווה אותך במציאת סוג ספורט הים שבו תרצה להרחיב את הידע שלך כגון: גלישת גלים , סקי , קייט סרף , ועוד..." - הסבר לדוגמא: בפיסקה קצרה זאת הכנסתי את נושא האתר 3 פעמים כך שגולש יבצע חיפוש ויקיש את המילה ספורט ים האתר שלי ידורג בעמוד הראשון אני יודע זאת מכיוון שלפני שרשמתי דוגמא זאת הקשתי בשורת החיפוש ספורט ים, וגוגל נתן לי נושאים בעקיפין כמו לוח יד שניה וכדומה (תנסו בעצמכם!!!).
אך סביר להניח שהתוכן שלי יותר יעיל אך ורק אם אני אכתוב עוד ועוד כמובן שזאת פיסקה קצרה רק כדוגמא , פשוט תיצטרך להרחיב עוד ועוד!!!


-כדי להמחיש את עניין מילות המפתח והרחבה בתחום ניתן דוגמא נוספת לתת נושא גלישת גלים: "אחד המקומות הנפלאים לגלישת גלים היא אוסטרליה אלפי ישראלים אחד המקומות הפופלארים לגלישת גלים הוא בירון ביי. אז אם ברצונכם לטוס ליעד האטרקטיבי ביותר לגלישת גלים קחו מזוודה וטוסו לאוסטרליה" בפסקה קצרה זאת הכנסתי את מילת המפתח גלישת גלים כחמישה פעמים באופן טבעי לחלוטין, בוא ונניח שגולש יחפש "מקום פופלארי לגלישת גלים" האתר שלי יעלה ...וכדי להגדיל רווחים אני אפרסם בו :טיסות , שיעורי גלישה , דיילים לטיולי גלישה וכדומה מפה גם עליך להבין את המודל של לקוח פוטנציאל מדוע החברות מוכנות לשלם סכום כסף נכבד כדי להציב פרסומת באתרך!!! כי הרי אותו גולש שהקליד מקום פופלארי לגלישת גלים הרי הוא מחפש יעד אטרקטיבי בחו"ל!!! - דוגמא נוספת ואחרונה שנוכל להכניס ולהרוויח עוד היא בתת תת נושא סוגי גלשנים: "אחד סוגי הגלשנים האהוב עלי בגובה גלים נמוך הוא הלונג בורד של חברת קוויקסילבר, אך סוג גלשן זה מתאים אך ורק לים נמוך... ולים גבוה אני ממליץ על גלשן מסוג ה אלמריק הקצר שהוא סוג גלשן מקצועי ביותר!!!" - בדוגמא זאת הכנסתי שני סוגי גלשנים שברגע גולש יחפש לקנות או לקרוא על סוגי גלשנים הוא ימצא באתר שלי מאמרים והמלצות (כמובן שנתינת מידע אמין ומוכר אחר כך המלצה מגדיל את הסיכוי שהקורא יקשיב בהמלצתי ויפנה לאתר החברה. ורק בעצם היותו פונה פה אני כבר מרוויח כסף באינטרנט ,אם הוא יבצע רכישה אז אני ארוויח עוד כסף!!!).

 

 


---בדוגמאות אלו לא הושקעו מאמץ אבל זה מה שיהיה עליכם לעשות , להביא כמה שיותר מידע אמין ומקורי ככל האפשר!!! דוגמאות אלו היו בסה"כ להבהרת הדברים...אתם מוזמנים לשלוח לי מייל בכל שאלה!!!

 

* מפה נבין את התחום הרחב שהאתר עוסק בו וגם תקבל מגוגל הרבה מאוד פרסומות מתחומים רבים שקשורים ישירות או בעקיפין לספורט ים ותוכל לשלב אותם באתר שלך ולהגדיל רווחים...
זה יכול להיות חברות גלישה שרוצים את סוג האוכלוסיה שמבקרת באתר כדי למכור לה גלשנים , והרווח שלך יהיה אחוז מסוים מהעיסקה , (תוכנית שותפים היא די מוכרת בעולם כ 30 שנה בארצות הברית ואולי כ 7 שנים בארץ. כך שרק עכשיו זה מתחיל להיכנס למודעות ההישראלית המודל העיסקי המשתלם ביותר לעבודה מהבית ולעשות כסף רב!!!) אפרט על המודל בהמשך....
כמובן חברה זאת כנראה שותפה עם גוגל ומשלמת לה כסף כדי שתפרסם אותם אצל אתרים כאלה מסוג ספורט ים ואנחנו נקבל דולר או שנים או אפילו הרבה יותר במצב של הקלקה בלבד!!!! כמו כן יכולות להיכנס לאתר פרסומות על טיסות לחו"ל , טיולי גלישה ואין סוף פרסומות ועלינו רק לבחור את הרווחיות ביותר אם תגיעו לעמוד הראשון אתם תיהיו "נחשבים" והרבה חברות פירסום ינסו "לצוד" אותכם!!!
אתם תבחרו אך ורק את המשתלמות ותאמינו לי הם יציעו לכם פה עולם ומלאו תמורת סוג המבקרים באתר שלכם. --- תבין זאת כך : אתה מפנה לקוח שמחפש מוצר מסוים לחנות שמוכרת את אותו מוצר מסוים , מגיע לך עמלה!!!
ובאינטרנט הכל עובד בצורה אוטמאטית, ההכנסה שלך היא סביב השעון !!! ובלי יותר מדי הוצאות !!! תצטרך רק להירשם למודל העיסקי שלא עולה לך כלום!!! ולבנות את האתר שלך שתוכל לעשות זאת לבד או בעזרת חברה לבניית אתרים.

 

 

 

בחירת השם לאתר :

 

זהו נושא חשוב נוסף שבו אתה תצטרך לבחור שם לאתר שלך , תפעיל את מחשבתך ותמצא שם קליט וקשור לנושא האתר . בחברה get A site שבה פתחתם אתר,
תצטרך לרכוש בכמה עשרות שקלים שם דומיין לשנה!!! שאת שם זה תפרסם לחבריך ולמכריך ובעוד כמה שיטות שנפרט עליהם בהמשך המדריך...

 

סיום בניית האתר :

 

אם הגעת לשלב זה , האתר שלך צריך כבר להיות גמור ובאוויר!!! אז בוא נתחיל להרוויח קצת כסף ונרשם לשותפות עם גוגל!!!

 

השלב השישי - גוגל אדסנס טיפיםכסף באינטרנט  

© כל הזכויות שמורות
www.moneyguide.co.il

אתר זה נבנה ותוכנן להכנסות באינטרנט על ידי

» www.getAsite.co.il «  

בניית אתרי אינטרנט