כסף באינטרנט

טיפים לעשות כסף באינטרנט


הירשם עכשיו לניוזלטר בחינם
לקבלת עדכונים וטיפים בנושא
לעשות כסף באינטרנט.
שם :
איימיל :


מסכים לקבלת דיוור ולתנאי השימוש


מדריך כסף באינטרנט

לעשות כסף באינטרנט     בניית אתרי אינטרנט     ניהול תוכן     כתיבת תוכן לאתר    

כתיבת מאמרים     גוגל אדסנס טיפים     להרוויח מפרסומות     קידום אתרי אינטרנט    

עשרת הדרכים להכנסות דרך האינטרנט    הדרך הפשוטה - עקוב אחר השלבים הבאים:

שלב ראשון     שלב שני     שלב שלישי     שלב רביעי     שלב חמישי     שלב שישי    

שלב שביעי     שלב הבונוס     עשרת הדרכים להכנסות דרך האינטרנט    

קידום אתרי אינטרנט - איך לקדם את האתר בדרכים חינמיות...
אם הגעת לשלב קידום אתרי אינטרנט זה אני מקווה מאוד שהצלחת לעבור את כל השלבים והבעיה הנוצרת לך היא שאתה עושה כסף , אבל לא מספיק!!! לכן אנחנו כאן איתך , ללוות אותך לכל הדרך ולהביא לך יעוץ דרך האיימיל שלנו


*לאלה שהגיעו לפה אבל עדין נתקלו בבעיות, שאלות או הדבר שמכשיל את רוב אנשי העסקים ובמיוחד באינטרנט
---------------- ספקות ופחד מכישלון----------------------------
נשמח לתת מענה ולכוון אותכם לדרך הישרה ולעלות אותכם על המסלול הנכון ולהסביר לכם שוב את המודל העיסקי ומשם זה תלוי רק בכם!!!

"אל תחכה... הזמן לפעול אף פעם לא יהיה מושלם" - נפוליאון.

---פשוט תשקיע מאמץ וכל זאת בזמנך החופשי ואז תוכל לקחת את נשימת האוויר של חייך שהיא נשימת החופש מכיוון שבעיית הכנסה לא תהיה לך!!! תאר לך חיים שאתה בעל הבית של חייך ועושה בדיוק מה שבא לך!!!

 אנחנו באמת מקווים שמי שקורא את זה בפעם השניה הצליח להרים את האתר לאוויר והבעיה שלו היא
---- קידום האתר----
שבשלב זה נסביר בדיוק כמה דרכים נפלאות לקדם את האתר בקלות ובחינם!!! ולהתחיל להזרים אליו אלפי גולשים , ואז תראה בעצמך איך האתר שלך הופך להיות כל כך מבוקש... ואין סוף חברות רודפות אחריך ורוצות לפרסם באתר שלך!! זה עובד!!! זה קל!!! וההשקעה מצחיקה!!!

 

פרסום, קידום אתרי אינטרנט:

 

אנחנו נציין לפניך כחמישה דרכים העוסקים בקידום אתרי אינטרנט. אנחנו ממליצים להשקיע בכל דרך שמתוארת פה כשעה עד שעתיים, ותקבל תוצאות מדהימות בתור התחלה , וכבר תוך יום או יומים תראה תנועה של גולשים מתחילה לזרום לאתרך!!!

קידום אתרי אינטרנט הינו תחום רחב ויש ללמוד הרבה עלמנת להצליח להתברג במנועי החיפוש במונחים תחרותים ועלשות כסף בזכות

גוגל אדסנס

 

הדרך הראשונה - פרסום באיימיל , פיסבוק , ועד רשתות חברתיות:

כיום אנחנו בקלות יכולים" להישען" על כל הרשתות החברתיות הקימות ברשת . מה שתצטרך לעשות הוא להתחיל להצטרף לרשתות החברתיות השונות , כגון :פייסבוק , איי סי קיו , מיי ספייס ועוד... ותתחיל לפתוח קבוצות דיון , לצבור חברים ולהתחיל לפרסם את האתר שלך ותעביר הודעות בקשה להעביר הלאה ולהפיץ ברשת... הצטרף לקבוצות השונות תביע דעה תוך שילוב שם האתר !!! זוהי דרך מוכרת מאוד שמכניסה עוד כמב מאות גולשים לאתרך!!! הדרך השנייה - פירסום מאמרים:

ישנם את האתרים הפופלארים שהם reader and artical אתרים אלו מאפשרים לך בתור גולש לפרסם מאמרים בחינם ולהכניס קישור...מה שתצטרך לעשות זה פשוט לכתוב כמה מאמרים קצרים ולפרסם אותם תוך כדי הכנסת קישור לאתרך , חשוב שהמאמרים יהיו בנושא האתר שלך!!!וכמו כן קרא מאמרים אחרים שגולשים כתבו והוסף תגובה תוך כדי הכנסת הקישור לאתרך!!! לאלה מכם שלא בדיוק מבינים מה זה קישור אז : (קישור = "www.שם האתר\דומיין שלך.co.il או.com וכדומה) חשוב שהמידע יהיה אמין וקריא אם אתם כבר עושים משהו תעשו אותו כמו שצריך זה בדיוק אותו זמן שאתם מבזבזים!!!

 

הדרך השלישית - כתיבה ופרסום בפורומים:

ישנן ברשת אין סוף פורומים שאליהם אתה פשוט נרשם בחינם (חפש אותם באמצעות גוגל ע"י הקשת הביטוי "פורומים" ). ומה שאתה תצטרך לעשות זה דבר מאוד דומה לשלב הקודם של פירסום מאמרים... להירשם לפורום לקבל שם משתמש וסיסמא (המלצה שלנו היא לרשום את השם משתמש וסיסמא בדף וזאת משום שאתה בעתיד תהיה רשום להרבה אתרים ותצטרך תמיד סיסמא אז לא לשכוח להיות מסודר!!!! כי ברגע שתהיה מסודר אתה תצליח ללא ספק!!!). חפש נושאים שאתה מתעסק בהם באתר שלך תתחיל "להיתערב " בפורומים השונים... תביע דעה תוך כדי קישור לאתר שלך!!! ותיווכח לראות תנועה נאה של גולשים שמתחילים לזרום לאתרך.

 

הדרך הרביעית - רישום למנועי החיפוש ואינדקסים:

דבר חשוב נוסף שמאוד מומלץ לעשות הוא שאתה תצטרך להירשם למנועי החיפוש השונים...ע"י כניסה לעמוד הבית שלהם וחיפוש הקישור הוסף אתר כמובן תעשה זאת רק שהאתר שלך באוויר... ותירשם לכמה שיותר אינדקסים במטרה לפרסם ולהפיץ את האתר שלך ברשת ככל שיותר, וכך התמורה שתקבל היא יותר כניסות לאתרך , מה שאומר הרבה תנועה הרבה הקלקות = רווחים!! ההרשמה היא בחינם ... רשימת האינדקסים היא מעיין 144 של האינטרנט... לדוגמא:
http://www.tapuz.co.il/index/addsite.asp
http://www.google.co.il/intl/iw/add_url.html

הדרך החמישית - החלפת קישורים:

עליך להבין כמו בדיוק שאתה רוצה לפרסם את האתר שלך, יש עוד אלפי בעלי אתרים שמעוניינים בדיוק במה שאתה מעוניין
----הזרמת תנועה לאתר ----
(דרך זאת מקובלת ומוכרת מאוד לבעלי אתרים) מה שתצטרך לעשות זה פשוט מאוד לפנות במייל לבעל האתר ולהציע לו החלפת קישורים . אתה תתן את כתובת האתר שלך והוא ייתן לך את שלו. ואתה תכניס סעיף נוסף לאתרך שנקרא קישורים ושם תכניס את הקישור שלו...
ומה שיקרה הגולשים של האתר שלו יבקרו גם באתר שלך!!! אם אתה חושב "מה אני פראייר שאני אתן לו את הגולשים שלי " אתה טועה ובגדול, וזאת מכיוון שגולשים שמבקרים באתר שלך ומוצאים בו עניין הם ישארו באתרך, וגולשים שלא מוצאים עניין באתרך, במקום שיעזבו את האתר לאתר לא ידוע אתה פשוט מפנה אותם לאתר של בעל הקישור , ונהנה מאלה שלא מצאו עניין באתר של בעל הקישור שהוא בעצם מפנה ישירות לאתרך!!! ובעלי האתרים נהנים מפרסום בחינם... 

סיום...
זהו הגעת לסוף המדריך ... מקווה מאוד שהמדריך עזר לך לייצר הכנסה והצלחת לעקוב אחר שלב שלב , כי אם ביצעת אין שום סיבה בעולם שלא תצליח כי אלפי גולשים כבר משתמשים במודל עיסקי זה , ויצאו מהמרדף אחר הכסף.

 

מודל עיסקי זה הוא רק אחד מהאפשרויות של הכנסות דרך האינטרנט... דרכים שיתווספו בקרוב לאתר זה הם:

תוכנית שותפים
הכנסות דרך אי ביי
ועוד כמה אפשרויות שהצוות המתמחה שלנו עובד עליהם כרגע , ואנחנו מחכים לאור ירוק להפצתם ברשת ולהכנסת כל מודלים עיסקים אלה לעולם האינטרנט שלנו פה בישראל..

 

כסף באינטרנט  

© כל הזכויות שמורות
www.moneyguide.co.il

אתר זה נבנה ותוכנן להכנסות באינטרנט על ידי

» www.getAsite.co.il «  

בניית אתרי אינטרנט